Organigrama

 

Organigrama Federación Galega de Tiro Olímpico

 

MEMBROS DA ASEMBLEA XERAL E COMISIÓN DELEGADA

 

MEMBROS DA ASAMBLEA XERAL

 

ESTAMENTO DE CLUBS DA MODALIDADE DE PRATO:

  • Club de Tiro Río Lerez
  • Club de Tiro Eiroas
  • Club de Tiro San Roque
  • Sociedad Deportiva Pena da Revolta
  • Sociedade Deportiva Río Sar
  • Club de Tiro Olímpico Doce Setenta
  • Sociedad de Caza y Tiro San Miro

ESTAMENTOS DE CLUBS DA MODALIDADE DE PRECISIÓN:

  • Club de Tiro Seselle
  • Real Aeroclub de Lugo
  • Club de Tiro Olímpico Laracha
  • Club de Tiro Olímpico El Castro
  • Club de Tiro Os Centolos
  • Club de Tiro Olímpico O Pinar
  • Asociación Galega do Rifle e Tiro Olímpico
  • Sociedade Deportiva Hípica de A Coruña
  • Club de Tiro Olímpico San Juan
  • Club de Tiro San Froilan
  • Club de Tiro Costa Lucense
  • Sociedad Viguesa de Tiro Olímpico
  • Club de Tiro Olímpico Carral
  • Club de Tiro Olímpico Cabe
  • Club de Tiro Olímpico Cernadiñas Novas
  • Sociedade de Tiro Olímpico Santiago

ESTAMENTO DEPORTISTAS DA MODALIDADE DE PRATO:

  • Angel Calvo Abad

ESTAMENTO DEPORTISTAS DA MODALIDADE DE PRECISIÓN:

  • Jesús Ferreiro Rodríguez
  • Adolfo Gallego Mariño
  • Manuel Ruibal Abilleira
  • Julián Vigara Díaz
  • Miguel Gago Cea
  • David Davite Aguiar

ESTAMENTO ADESTRADORES DA MODALIDADE DE PRATO:

  • Angel Blas Paz Díaz

ESTAMENTO ADESTRADORES DA MODALIDADE DE PRECISIÓN:

  • Jesús Golmar Failde
  • Jose Manuel Zas Cabarcos

ESTAMENTO XUICES-ÁRBITROS DA MODALIDADE DE PRATO:

  • Manuel Fernández García

ESTAMENTO XUICES-ÁRBITROS DA MODALIDADE DE PRECISIÓN:

  • Jesús Fermín García Vázquez

ESTAMENTO DEPORTISTAS GALEGOS DE ALTO NIVEL:

  • Jose Manuel Pajón Piñeiro

 

 

COMISION DELEGADA                            

 

D. MANUEL RUIBAL ABILLEIRA

D. JESUS FERREIRO RODRIGUEZ

D. MIGUEL GAGO CEA

CLUB DE TIRO EIROAS

SOCIEDADE DE TIRO OLÍMPICO SANTIAGO

CLUB DE TIRO OLIMPICO CERNADIÑAS NOVAS

CLUB DE TIRO RÍO LEREZ

ASOCIACIÓN GALEGA DO RIFLE E TIRO OLÍMPICO

 

CLUB DE TIRO SAN ROQUE